PURE CREATINE PACK

  • 2.380,00ден1.485,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.485,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 6047

Ознаки:  purecreatinepackcrazyoffers


КУПИ 1 ПАКУВАЊЕ ПО ПРОМО ЦЕНА ОД 990ден
и ЗЕМИ ГО ВТОРОТО ПАКУВАЊЕ СО 50% ПОПУСТ (495ден)

ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
PURE CREATINE

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
Испорака до Карго Експрес База.

ПОНУДАТА НЕ Е НА АКЦИЈА

ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
2 пакувања PURE CREATINE 300g

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!