MUSCLE BUILD & PUMP PACK

  • 5.370,00ден3.390,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 3.390,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ФД

Ознаки:  musclebuildpumppackПРОМОПАКЕТИ ПРЕМИУМ


100% PROFESSIONAL WHEY 2000g
+ C4 Original Pre Workout
+ Olimp Shaker 500ml

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Роковите на производите се:
100% Professional Whey
Chocolate 07.2022
Strawberry / Cookies & Cream 03.2022
C4 Original Pre Workout 05.2021

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
100% PROFESSIONAL WHEY
C4 ORIGINAL PRE WORKOUT

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!