SUPER SLIM OFFER

  • 1.280,00ден990,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден...Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 990,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПБЦ84/4

Ознаки:  purecla90capsthermospeedextreme30capsПРЕМИУМПАКЕТИ superslimoffer


 PURE CLA 90caps
Thermo Speed EXTREME 30caps

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

Рокот на производите е:

PURE CLA 12.2022год

THERMOSPEED EXTREME 15.10.2022год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
PURE CLA
THERMOSPEED EXTREME

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!