PRIRODNI PROTEINSKI BRASNA

  • 1.018,00ден890,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 890,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПБЦ88

Ознаки:  prirodniproteinskibrasnacrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
LANENO PROTEINSKO BRASNO 200G
BUNDEVINO PROTEINSKO BRASNO 200G
BADEMOVO PROTEINSKO BRASNO 200G
LESNIKOVO PROTEINSKO BRASNO 200G

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

PROTEINSKI BRASNA

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!