PROTEIN COOKIE 75g

  • 190,00ден150,00ден

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 150,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Iron Maxx

Код на продуктот: ИМ42

Ознаки:  proteincookie75gПРОТЕИНИ


Протеинска мешавина (57,5%) (млечен протеин, колаген хидролизат, соја протеин), навлажнувач (глицерин), рафинирано кокосово масло, парчиња чоколади (7,1%) (засладувач (малтитол), какао маса (49,5%) (путер од какао (27, 5%), вкупни цврсти материи какао без маснотии (22,0%) ароматизирање, емулгатор (лецитин (соја)), згуснувач (гума за џвакање од грашок, гума за џвакање), средство за подигање (калиум тартрат, натриум бикарбонат), трпезариска сол. Може да содржи траги од глутен, протеини од пилешко јајце и ореви.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!