100% PURE WHEY PROTEIN NATURAL 1.5 KG

  • 2.370,00ден1.240,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.240,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: КО004/1

Ознаки:  100purewheyproteinnatural1.5ПРЕМИУМПАКЕТИ onlineoffersonly


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
3 x 100% PURE WHEY PROTEIN NATURAL
пакувања од по 500гр

ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст
100% PURE WHEY PROTEIN NATURAL 500 G

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
Испорака до Карго Експрес База.

ПОНУДАТА НЕ Е НА АКЦИЈА

 

Произведен од свежа сурутка со ултрафилтрирање.

 

Се користи како додатен извор на протеини. Препорачана дневна доза 25 гр. се меша со 200 мл. вода. Се користи на празен стомак рано наутро или после тренинг. Додатоците во исхрана не треба да се користат како замена на разнолика и балансирана исхрана. Препорачана е разнолика и балансирана исхрана  како и здрав начин на живот.

Предупредување: Не е наменет за употреба за деца под 3 години, бремени или жени што дојат. Да не се надминува препорачаната дневна доза или концетрацијата на ВПЦ, може да предизвика надуеност или да се има лаксативен ефект.

Начин на чување: Да се чува на суво и ладно место. Температурата не смее да надмине 25 степени. Да се чува подалеку од дофат на деца. Затворајте го пакувањето правилно после секоја употреба. Чувањето на суво и ладно место го зголемува рокот на употреба.

Алергиски информации: Содржи протеини од млеко и лактоза.

 

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!