Multi Phase WHEY 910g + 100% Professonal WHEY 750g

  • 2.550,00ден1.540,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.540,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 6003/6031

Ознаки:  multiphasewhey910g100professonal750gПРЕМИУМПАКЕТИ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Вкусеви се одбираат на лице место при самата нарачка
Multi Phase Whey - cookies
100% Professional Whey - chocolate, cookies, strawberry

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
100% PROFESSIONAL WHEY
MULTI PHASE WHEY

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!