100% Professonal WHEY 2000g + Olimp Shaker 500ml

  • 2.970,00ден1.990,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.990,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 6027/3042

Ознаки:  100professonalwhey2000golimpshaker500mlПРЕМИУМПАКЕТИ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
100% PROFESSIONAL WHEY

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!