BLACK BURN STIM FREE 90 caps

 • 1.540,00ден1.190,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.190,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Stacker 2 Europe

Код на продуктот: СТ002

Ознаки:  blackburnstimfreecapsСЛАБЕЕЊЕ


Black Burn STIM-Free Оваа единствена формула на Stacker е сосема нов пристап кон слабеењето.
Ефикасна формула за губење на тежината што согорува маснотии, содржи 100% природни масла и НУЛА стимуланси.
Со тоа што е без кофеин, Black Burn STIM-Free е совршена формула за слабеење ако не сакате или сте преосетливи на кофеинот, или пак ако барате додаток за слабеење што може да го земете НАВЕЧЕР ПРЕД ДА СИ ЛЕГНЕТЕ.

Black Burn STIM-Free е метаболизатор на маснотии број еден, без стимуланси!

Најмногу состојки од висок профил во единечна доза
Black Burn STIM-Free е совршен избор за секој што сака да избегне стимуланси додека бара да ги намали телесните масти и да изгуби тежина. Формулата се состои од 4 активни состојки извлечени од природни масла. Се користи само највисок квалитет, најчиста и најпотентна мешавина:

 1. еикозапентаеноична киселина (ЕПА)
 2. докозахексаенонска киселина (DHA)
 3. алфа-линоленска киселина (АЛА)
 4. гама линоленска киселина (GLA) и
 5. конјугирана линолеинска киселина (CLA)

Различни студии покажале дека комбинацијата на овие четири масни киселини дава важен придонес за достигнување на посакуваната цел кога следите програма за слабеење. Black Burn STIM-Free е докажано ефикасен за губење на тежината и одржување на вашата чиста мускулна маса.

Главни карактеристики на производот:

 • Маснотиите ги претвора во енергија
 • 24/7 формула што треба да се користи дење и ноќе
 • Напредно, научно тестирано губење на тежината
 • Достапни се најчисти форми на EPA, ALA, GLA, DHA и CLA
 • Го подобрува транспортот на маснотии до митохондриите

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!