Syrup 0% - 350ml

  • 320,00ден

Syrup 0 - 350ml -

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 320,00ден

Достапност: На залиха

Производител: CHEAT MEAL Tasty Food

Код на продуктот: ЧМ006

Ознаки:  syrup350mlpreorder newproducts ДИЕТА


Состојки (Chocolate Cookie)
вода, згуснувачи: целулозна гума, ксантанска гума, какао во прав со малку маснотии (0,8%), вкус, конзерванси: калиум сорбат, натриум бензоат, засладувач: сукралоза.

Состојки (Chocolate)
вода, згуснувачи: ксантанска гума, целулозна гума, ароми, какао во прав со малку маснотии (0,9%), конзерванси: калиум сорбат, натриум бензоат, засладувач: сукралоза.

Состојки (Salted Caramel)
вода, згуснувачи: ксантанска гума, целулозна гума, вкус, розова кристална хималајска сол, боја: амонијак карамела, конзерванси: калиум сорбат, натриум бензоат, регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Алергени информации: Можни e да има присуство на млеко, соја, целер, семе од синап.

 

Нанесете дел од производот (5 мл) како додаток на оброкот. Користете во зависност од индивидуалните потреби.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!