BYE 1 GET 1 50% OFF

  • 780,00ден585,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 585,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 3111

Ознаки:  byegetoffcrazyoffers


THERMOSPEED HARDCORE
КУПИ 1 ПАКУВАЊЕ (30 капсули) ПО ЦЕНА ОД 390ден
И КУПИ ГО ВТОРОТО ПАКУВАЊЕ (30 капсули)
СО 50% ПОПУСТ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

THERMOSPEED HARDCORE

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!