ULTIMATE FURIUX MASS 3000g

  • 1.990,00ден1.490,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.490,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Big Man

Код на продуктот: 6035

Ознаки:  ultimatefuriuxmass3000gГЕЈНЕРИ


Протеин од Сурутка во прав, малтодекстрин, овес, декстроза, арома (обезмастено какао во прав* само за чоколадните вкусеви), креатин (3%), таурин (1.5%), згуснувач: ксантан гума, засладувач: сукралоза. Содржи млеко и глутен. Може да содржи траги од соја.

Амино Киселински Профил (во 100гр): Аланин 4.8%, Аргинин 2.3%, Аспарагинска киселина 9.9%, Цистин 2.7%, Глутаминска киселина + Глутамин19.1%, Глицин 1.7%, Хистидин 1.6%, *Изолеуцин 6.1%, *Леуцин 10.3%, Лизин 9,7%, Метионин 2.1%, Фенилаланин 2.9%, Орнитин <1%, Пролин 5.5%, Серин 4.8%, Треонин 6.2%, Триптофан 1.7%, Тирозин 3.1%, *Валин 5.6%.

 

земете 3 мерици од 50 гр (150гр) дневно, измешајте ги со 300 мл ладна вода или обезмастено млеко. Конзумирајте ги од сабајле, пред и после тренингот.

Предупредувања: Откако ќе го отворите, чувајте го на суво и ладно место. Изричито се препорачува да не ја надминувате дневната препорачана доза. Нетреба да се користи како замена за балансирана исхрана. Чувајте го подалеку од дофат на мали деца. Не е препорачано за мали деца, бремени жени или доилки. Производот не е наменет да дијагностицира, третира или да спречи било каква болест. Ако имате било каква болест или земате лекови, контактирајте го вашиот матичен лекар пред да користите било каков додаток во исхраната.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!