ULTRA HYDROLIZED ISO BUILD 2270g

  • 4.590,00ден3.590,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 3.590,00ден

Достапност: На залиха

Производител: EVERBUILD NUTRITION

Код на продуктот: ЕБ32

Ознаки:  ultrahydrolizedisobuild2270gПРОТЕИНИ


100% ХИДРОЛИЗИРАН ПРОТЕИН ИЗОЛАТ ОД СУРУТКА

Придобивки:
Го забрзува закрепнувањето
Лесно се апсорбира
Зголемува мускулна маса
Помага при болки во мускулите
Поддржува издржливост
Содржи Trusted Goodness™
БЕЗ шеќер
Висока содржина на BCAA
Ги штити мускулите од оштетување
Го зајакнува имунолошкиот систем

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!