ULTRA HYDROLIZED ISO BUILD 908g

  • 2.690,00ден1.490,00ден

ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО ОНЛАЈН НАРАЧКА. За достава се доплаќа 100ден. Достава до КАРГО БАЗА во градот.За оваа понуда не следува гратис.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.490,00ден

Достапност: На залиха

Производител: EVERBUILD NUTRITION

Код на продуктот: ЕБ31

Ознаки:  ultrahydrolizedisobuild908gwebspecialoffers ПРОТЕИНИ onlineonly


100% ХИДРОЛИЗИРАН ПРОТЕИН ИЗОЛАТ ОД СУРУТКА

Придобивки:
Го забрзува закрепнувањето
Лесно се апсорбира
Зголемува мускулна маса
Помага при болки во мускулите
Поддржува издржливост
Содржи Trusted Goodness™
БЕЗ шеќер
Висока содржина на BCAA
Ги штити мускулите од оштетување
Го зајакнува имунолошкиот систем

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!