ULTIMATE WHEY PROTEIN + BM SHAKER

  • 2.980,00ден2.170,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.170,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 6042/6048

Ознаки:  ultimatewheyproteinshakerПРОТЕИНИ onlineoffersonly


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
1х ULTIMATE WHEY PROTEIN 2000g
1х BigMan SHAKER 700ml

ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
ПОНУДАТА НЕ Е АКЦИЈА
Испорака до Карго Експрес
Вкусеви се одбираат при самата нарачка
Бојата на шејкерот на сликата е од информативен карактер (Рандом боја се додава во пакетот - црна, зелена или жолта - во зависност што има останато на лагер)

За повеќе инфо кликнете на линкот под овој текст:
ULTIMATE WHEY PROTEIN
BIGMAN SHAKER

 

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!