RECHARGE PROTEIN + 100% VEGAN PROTEIN

  • 2.580,00ден1.790,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.790,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 7107-ев06

Ознаки:  rechargeprotein100vegancrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
RECHARGE PROTEIN 2500g
+ 100% VEGAN PROTEIN 500g

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Вкус одбирате само за RECHARGE PROTEIN, 100% VEGAN PROTEIN е без додаден вкус

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст

RECHARGE PROTEIN
100% VEGAN PROTEIN

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!