100% VEGAN PROTEIN + BUNDEVINO PROTEINSKO BRASNO

  • 849,00ден590,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден. Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 590,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ев06/ев02

Ознаки:  100veganproteinbundevinoproteinskobrasnocrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
100% VEGAN PROTEIN 500g
BUNDEVINO PROTEINSKO BRASNO 200G

Понуда важи до потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
100% VEGAN PROTEIN
BUNDEVINO PROTEINSKO BRASNO

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!