MUSCLE RECOVERY

  • 2.800,00ден1.850,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.850,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: wcg

Ознаки:  wheycore1500g100glutamine300gПРЕМИУМПАКЕТИ musclerecovery


 Whey Core 1500g
100% Glutamine 300g

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

WHEY CORE 04.03.2022

100% GLUTAMINE 23.08 2022

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
WHEY CORE
100% GLUTAMINE

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!