Whey Core 2270g + GO NUTS 350g

  • 3.100,00ден2.290,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.290,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Superior 14

Код на продуктот: СУ010

Ознаки:  wheycore2270gПРОТЕИНИ ПРВОМАЈСКИПОНУДИ nuts350gcrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД:

WHEY CORE 2270g
GO NUTS 350g  

За секој дополнителен пакет следува  плус 100ден за достава

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!