WHEY CORE 1500g + Olimp Shaker 500ml

  • 2.020,00ден1.350,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден и е вклучен во вкупната сума. Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.350,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: СУ002-3042/1

Ознаки:  wheycore1500golimpshaker500mlПРЕМИУМПАКЕТИ


ОВАА ПОНУДА ВАЖИ ДО ПОТРОШУВАЊЕ НА КОЛИЧИНАТА НАМЕНЕТА ЗА ИСТАТА
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

Рокот на производот е:
Cookies & Cream 04.03.2022
Vanilla 26.08.2022
Milk Chocolate 26.08.2022

ВКУСЕВИ СЕ ОДБИРААТ ВО ЗАВОСНОСТ ШТО ИМАМЕ НА ЛАГЕР ВО МОМЕНТОТ

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
WHEY CORE

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!