WHEY CHARGER 100 + PURE CREATINE

  • 4.040,00ден2.770,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.770,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: СУ024/6040

Ознаки:  wheycharger100purecreatinecrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
WHEY CHARGER 100 2270g
PURE CREATINE 210g

За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст
WHEY CHARGER 100
PURE CREATINE

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!