WHEY CHARGER 100 2270g + GO NUTS 350g

  • 3.100,00ден2.390,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.390,00ден

Достапност: На залиха

Производител: TESLA SPORTS NUTRITION

Код на продуктот: СУ024

Ознаки:  wheycharger1002270gПРОТЕИНИ crazyoffers ПРВОМАЈСКИПОНУДИ nuts350g


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД:

WHEY CHARGER 2270g
GO NUTS 350g       

За секој дополнителен пакет следува  плус 100ден за достава

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!