WHEY CHARGER 100 2270g Chocolate

  • 3.290,00ден2.290,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.290,00ден

Достапност: На залиха

Производител: TESLA SPORTS NUTRITION

Код на продуктот: СУ024

Ознаки:  wheycharger1002270gПРОТЕИНИ chocolate onlineoffersonly


ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст 

WHEY CHARGER 2.27kg

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
ПОНУДАТА НЕ Е АКЦИЈА
Вкусеви се одбираат при самата нарачка
Испорака до Карго Експрес База.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!