WHEY CORE + LANENO PROTEINSKO BRASNO

  • 3.169,00ден1.890,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.890,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: су014/ев01

Ознаки:  wheycorelanenoproteinskobrasnocrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
WHEY CORE PROTEIN 2.27 kg
LANENO PROTEINSKO BRASNO 200G

Понуда важи до потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
WHEY CORE
LANENO PROTEINSKO BRASNO

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!