MUSCLE RECOVERY PACK

  • 4.970,00ден2.690,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден...Гратис транспорт доколку ја платите нарачката онлајн... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.690,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: mp1

Ознаки:  100wheyproteincomplexolimpshakerПРОМОПАКЕТИ 2.27kgbcaaxplode280g musclerecoverypack


 100% WHEY Protein 2.25kg +
BCAA Xplode 280g +
Olimp Shaker

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

Повеќе информации за производите имате на линковите под текстов:
100% WHEY PROTEIN
BCAA XPLODE

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!