MUSCLE BUILD PACK

  • 4.260,00ден2.770,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден...Гратис транспорт доколку ја платите нарачката онлајн... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.770,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: mp

Ознаки:  100wheyproteincomplexolimpshakerПРОМОПАКЕТИ 2.27kgcreatinemonohydrate250g musclebuildpack


100% WHEY Protein Complex 2.27kg +
CREATINE MONOHYDRATE 250g +
Olimp Shaker

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда

Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

 

Повеќе информации за производите имате на линковите под текстов:

100% WHEY PROTEIN COMPLEX

CREATINE MONOHYDRATE

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!