100% WHEY Protein Complex + MyoFusion Advanced Protein

  • 2.140,00ден1.390,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.390,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 3167/5605

Ознаки:  100wheyproteincomplexmyofusionadvancedcrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
100% WHEY PROTEIN COMPLEX 700g
MYOFUSION ADVANCED PROTEIN 500g

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на 100% Whey Protein Complex 700g е до 24.04.2022год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

100% WHEY PROTEIN COMPLEX
MYOFUSION

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!