MUSCLE BUILD & RECOVERY

  • 4.050,00ден1.970,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.970,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПП16

Ознаки:  musclebuildrecoveryПРЕМИУМПАКЕТИ


100% WHEY Protein Complex 700g Dragon Ball
100% Professional WHEY 700g + 50g GRATIS
BCAA Xplode 280g

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

Рокот на производите е до
100% PROFESSIONAL WHEY 11/22
100% WHEY PROTEIN COMPLEX 25.03.2022
BCAA XPLODE 02.09.2022

Повеќе информации за производите имате на линковите под текстов:
100% PROFESSIONAL WHEY
100% WHEY PROTEIN COMPLEX DRAGON BALL
BCAA XPLODE

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!