WPC Whey Protein Concentrate 900g

  • 1.200,00ден950,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 950,00ден

Достапност: На залиха

Производител: D.N.A. Your Supps

Код на продуктот: ДНА02

Ознаки:  wpcwheyproteinconcentrate900g ПРОТЕИНКОНЦЕНТРАТ ПРОТЕИНИ


 
РАЗБУДЕТЕ ГО ВАШИОТ D.N.A. ПОТЕНЦИЈАЛ !
 
D.N.A. WPC е концентратен протеин од сурутка во нова форма. Јасен состав, без вештачки протеини и филери и без несакани изненадувања. Внимателно избрани суровини со врвен квалитет. По деталното истражување и бројните тестови, конечно е креиран производ, кој ги задоволува очекувањата на дури и најсложените клиенти. Висок квалитет, чист концентрат протеин од сурутка.
Протеините помагаат да се изгради и одржи чистата мускулна маса, нели?
Ако е така, инвестирајте ги парите во протеинскиот производ што ќе ви го овозможи тоа, инвестирајте во најдобрата мускулна супстанца - D.N.A. WPC.
 
Уникатен состав, јасни информации, одличен вкус и совршена растворливост се само некои од квалитетите на D.N.A. WPC.
 
D.N.A. е начин да ги подобрите вашите перформанси, да го направите вашиот тренинг поефективен, да ја подобрите регенерацијата, да добиете побрзо резултати и што е најважно, да го откриете хибернатиот потенцијал на вашето тело!
 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!