Xtend BCAA 415g

  • 1.700,00ден1.190,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.190,00ден

Достапност: На залиха

Производител: SCIVATION

Код на продуктот: 8104

Ознаки:  xtendbcaa415gБЦАА


7000 мг BCAA во сооднос 2:1:1
0% ЈАГЛЕХИДРАТИ, КАЛОРИИ, ШЕЌЕРИ
3500 мг Л-Леуцин за синтеза на мускулни протеини
2500 мг Л-глутамин + 1000 мг Цитрулин Малат
Мешавина на електролити
Витамин Б6
 
 
Со помош на 7 грама амино киселини со разгранетиот ланец (BCAA), Xtend BCAA исто така содржи хидрантни електролити и дополнителни состојки за ефикасност за да ви помогнат побрзо да ја вратите енергијата, да ја забрзате регенерацијата и да го скратите времето за закрепнување.
 
Побрзо закрепнување е клучот за подобри резултати. Повеќе од 10 години, Xtend ги прави најдобрите производи за обновување во светот.
 
XTEND BCAA е најпродаван, најнапреден BCAA микс на напитоци на планетата. Во неговото срце се 7гр BCAA во природен и докажан 2:1:1 сооднос кои клинички се докажани дека помагаат во обновувањето и растот на мускулите, збогатен е со Л-глутамин и цитрулин малат. Со неслободна мешавина на електролити за поттикнување на хидратацијата, XTEND BCAA е без шеќери и јаглехидрати и му помага на телото со леснотоја да го надмине исцрпувачкиот тренинг. Спортисти од светска класа, боречки шампиони, елитни бодибилдери и ентузијасти од различни типови, сите што го пробале, го користат XTEND BCAA за време на нивните тренинзи со цел да тренираат подолго, потешко и со поголем интензитет.
 
Дизајниран за консумирање и за време на тренингот, XTEND BCAA е најнапредниот производ од ваков тип кој помага да се забрза намалувањето на маснотии и да се зголеми чистата мускулна маса. Со оркестрирање на оптимална синтеза на протеини и со балансирање на интрацелуларната енергетска економија, XTEND BCAA сериозно го скратува времето потребно за регенерација.
 
Со неспоредлива мешавина, фантастични вкусови и низа состојки во научно докажани количини, XTEND BCAA продолжува да ја надминува конкуренцијата. 
 
Без оглед на вашите фитнес цели, стил на тренинг или спорт, XTEND BCAA може да ви помогне да тренирате појако, да закрепнете побрзо и да се вратите назад во играта порано.
 
 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!