Zero Isolated Whey 600g + 50g

  • 1.500,00ден1.150,00ден

Во цената е вклучен транспорт од 100 денари. Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.150,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Big Man

Код на продуктот: 6032

Ознаки:  zeroisolatedwhey600g50gПРОТЕИНИ


Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!