Цена
Цена 450ден - 2990ден
Бренд
Вкус

ГЕЈНЕРИ

Гејнери се производи за зголемување на телесна тежина (Мускулна маса).

 

На тренингот му се дава преголемо значење кога е во прашање зголемувањето на мускулната маса. Секако тој е дел од програмата која треба да биде проследена со цел да се добијат посакуваните резултати. Но основата, покрај тренинзите, е во исхраната, која мора да биде редовна, пратена со чести оброци, квалитетни нутриенти и редовен одмор. Калорискиот внес треба да биде на високо ниво, кој се одредува соред полот, годините, телесната градба, кој во голем дел е и генетска предиспозиција.

GAIN BOLIC 6000 1000g
650,00ден Без данок: 650,00ден

  GAIN BOLIC 6000® е основен протеински додаток, кој има дополнителни калории од јагленихи..

Во кошничка
PROFI MASS® 1000g
1.890,00ден1.450,00ден Без данок: 1.450,00ден

ДЕФИНИТИВНО НАЈДОБАР НАЧИН ДА ИЗГРАДИТЕ ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА ! СЕ ВОЗБУДИВТЕ ОД ПОМИСЛАТА ? PRO..

Во кошничка
CARBO-NOX™ 1000g
490,00ден Без данок: 490,00ден

Carbonox ™ дури и подобро, повеќе збогатен состав ! Carbonox ™ во најважните моменти ... ЌЕ ЈА ДОБИ..

Во кошничка
Critical Mass 4535g
2.500,00ден Без данок: 2.500,00ден

НАЈНОВА ФОРМУЛА СО КОЈА СЕ ДОБИВА ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА ! СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ДА ЗАДРЖИ ПОЗИТИ..

Во кошничка
ULTIMATE FURIUX MASS 6800g VANILLA
3.600,00ден2.390,00ден Без данок: 2.390,00ден

Рокот на производот е до крај на 11.2023  ..

Во кошничка
Gainerator Dominator 1000g
1.290,00ден Без данок: 1.290,00ден

Напредно и сложено соединение на внимателно избрани јаглехидрати и животински протеини чие синергетс..

Во кошничка
CARBONIZER XR 1000g
990,00ден Без данок: 990,00ден

CARBONIZER XR™ - ЌЕ ЈА ДОБИЕШ ЦЕЛАТА ЕНЕРГИЈА КОЈА ТИ Е ПОТРЕБНА!   Ефикасната употреба н..

Во кошничка
VITARGO LOADER 1816g
1.690,00ден Без данок: 1.690,00ден

Vitargo Loader е патентиран производ кој содржи уникатни јаглени хидрати, посебно дизајниран да го и..

Во кошничка
Dextrex Juice 1000g
450,00ден Без данок: 450,00ден

Иновативен креатин транспортер Дехтрех Џус содржи дектроза, таурин и магнезиум. Декстрозата или г..

Во кошничка
Прикажани 1 до 11 од 11 (1 страни)