Цена
Цена 60ден - 3100ден
Категории
Бренд
Вкус

ПРОТЕИН

Протеините се основни градливи елементи на секое ткиво во организамот.

Без нив нема функционирање на нервниот систем, нема имунитет, нема градба на мускулно ткиво, значи нема живот. Квалитетот, брзината на апсорбција, намената за користење, составот на амино киселини, процентот на протеини, јаглехидрати, масти и шеќери, зависат од потеклото на протеинот. Има многу извори на протеин, а помеѓу најпознати се: протеините од сурутка(WHEY), од млеко, говедските протеини, од соја итн.

Multi-Phase Whey 2268g NEW PACKAGE
2.400,00ден1.950,00ден Без данок: 1.950,00ден

Multi-Phase Whey е протеински комплекс со "PREMIUM SUSTAINED-RELEASE" дејство и содржи исклучиво при..

Во кошничка
100% Professional Whey 2000g
2.800,00ден2.190,00ден Без данок: 2.190,00ден

100% Whey Professional е протеинска формула подготвена од 100% ултрафилтриран концентрат од млечна с..

Во кошничка
100% Professional Whey 700g + 50g
1.250,00ден890,00ден Без данок: 890,00ден

  100% Whey Professional е протеинска формула подготвена од 100% ултрафилтриран концентрат о..

Во кошничка
MICELLAR CASEIN 600g
1.500,00ден1.290,00ден Без данок: 1.290,00ден

Micellar Casein е совршен ноќен протеин, го штити организмот од деструктивниот ефект на глад за врем..

Во кошничка
MUTANT WHEY 2.27 KG
3.200,00ден2.400,00ден Без данок: 2.400,00ден

Сите знаеме дека протеините помагаат во градењето на мускулите. Потребни се сериозни напори за ефика..

Во кошничка
Oat Meal Instant 1000g
350,00ден Без данок: 350,00ден

Меѓу сите житни производи, овесот е рекордно најбогат со протеини, има голема биолошка вредност и ма..

Во кошничка
OLIMP PROTEIN BAR 64 g
120,00ден Без данок: 120,00ден

Висок процент на протеини, богат со растителни влакна и што вреди да се напомене, ниско ниво на шеќе..

Во кошничка
OLIMP PROTEIN SNACK 60g
130,00ден Без данок: 130,00ден

  Протеински колач од Олимп - што е тоа?   Повеќе нема да јадете нездрави слатки!..

Во кошничка
VEGGIE Protein Complex 500g
1.190,00ден Без данок: 1.190,00ден

ПРИРОДНАТА СИЛА НА РАСТЕНИЈАТА - 100% Природни состојкиСоставот на Veggie Protein Complex е комбинац..

Во кошничка
Whey Core 2270g
3.100,00ден2.050,00ден Без данок: 2.050,00ден

  Зголемете ја вашата мускулна маса со Superior Whey Core !!! Единствен на пазарот во кој..

Во кошничка
GONUTS Darklicious 350g
450,00ден Без данок: 450,00ден

GONUTS Darklicious е крем со пријатно кадифеен вкус на темно чоколадо со 21,9% протеин од сурутка, б..

Во кошничка
100% WHEY PROTEIN 2250g
3.600,00ден2.600,00ден Без данок: 2.600,00ден

100% Whey PROTEIN е комбинација на премиум состојки, комбинирани со нови производни технологии. Со т..

Во кошничка
100% Whey Protein 2350g
3.500,00ден2.460,00ден Без данок: 2.460,00ден

100% Whey Protein од IRONMAXX, со зголемена протеинска содржина (до 80% на 100 грама прашок) помага ..

Во кошничка
GONUTS 350g
450,00ден Без данок: 450,00ден

GONUTS крем! Е крем со какао и лешник со 25% протеин од сурутка, без палмово масло и без додаден шеќ..

Во кошничка
100% Whey Protein Complex 2270g
3.600,00ден2.690,00ден Без данок: 2.690,00ден

КОМПЛЕКС НА ПРОТЕИНИ ОД СУРУТКА СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ !ПРОТЕИН ИЗОЛАТ ОД СУРУТКА (WPI - CFM®) !УЛТРА ..

Во кошничка
Iso-Pro ZERO 2200g
3.800,00ден2.500,00ден Без данок: 2.500,00ден

Superior Iso-Pro Zero содржи хранливи состојки наменети да ја поддржат портошувачката при интезивни ..

Во кошничка
Whey Core 1500g
1.850,00ден Без данок: 1.850,00ден

Зголемете ја вашата мускулна маса со Superior Whey Core !!!Единствен на пазарот во кој се додадени е..

Во кошничка
100% WHEY PROTEIN 500g
930,00ден690,00ден Без данок: 690,00ден

100% Whey PROTEIN е комбинација на премиум состојки, комбинирани со нови производни технологии. Со т..

Во кошничка
ANIMAL WHEY 2.3 kg
4.600,00ден2.560,00ден Без данок: 2.560,00ден

ANIMAL WHEY  • 25 g протеини со повеќе од 50% чист изолат на протеин од сурутка по порција ..

Во кошничка
100% Whey Protein Complex 2270g GOLD EDITION
3.900,00ден2.990,00ден Без данок: 2.990,00ден

КОМПЛЕКС НА ПРОТЕИНИ ОД СУРУТКА СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ !ПРОТЕИН ИЗОЛАТ ОД СУРУТКА (WPI - CFM®) !УЛТРА ..

Во кошничка
100% Whey Protein Complex 2270g DRAGON BALL LIMITED EDITION
3.900,00ден2.990,00ден Без данок: 2.990,00ден

КОМПЛЕКС НА ПРОТЕИНИ ОД СУРУТКА СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ !ПРОТЕИН ИЗОЛАТ ОД СУРУТКА (WPI - CFM®) !УЛТРА ..

Во кошничка
MUTANT WHEY 908g
1.900,00ден1.400,00ден Без данок: 1.400,00ден

Сите знаеме дека протеините помагаат во градењето на мускулите. Потребни се сериозни напори за ефика..

Во кошничка
PRO WHEY SHAKE 700g
1.100,00ден740,00ден Без данок: 740,00ден

  Заради постојаните растечки барања во полето на комплексна исхрана за физички активните лу..

Во кошничка
100% Whey Protein Complex 600g
1.100,00ден740,00ден Без данок: 740,00ден

КОМПЛЕКС НА ПРОТЕИНИ ОД СУРУТКА СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ! ПРОТЕИН ИЗОЛАТ ОД СУРУТКА (WPI - CFM®) ! ..

Во кошничка
Прикажани 1 до 24 од 40 (2 страни)