Цена
Цена 390ден - 1120ден
Категории
Бренд
Вкус

КРЕАТИНИ

 Молекулата на креатинот е основен подигнувач на енергија во мускулните клетки, со надополнување на нивото на креатин во телото, се зголемува содржината на фосфокреатиниот овозмоќувајки брза ре-синтеза на дирекниот извор на енергија (аденозин трифосфат) кој придонесува за зголемување на ефикасноста и интезитетот на мускулната работа. Високата концентрација на креатин во мускулите ја стимулира синтезата на протеинот со антикатаболички и анаболички ефекти што придонесува до зголемување на мускулна маса и перформансите.

MONO Creatine Monohydrate 500g
790,00ден490,00ден Без данок: 490,00ден

ДНК моно креатин  во форма на 95% креатин монохидрат припаѓа на групата на нај..

Во кошничка
MUTANT CREAKONG 300g
990,00ден650,00ден Без данок: 650,00ден

MUTANT CREAKONG е комплетно решение за вашите барања за креатин. Мешавина од трите најдобри креатини..

Во кошничка
Creatine Xplode 500g
1.490,00ден1.120,00ден Без данок: 1.120,00ден

КОМБИНАЦИЈА НА 6 НАПРЕДНИ ФОРМИ НА КРЕАТИН КОИ ЌЕ ВЕ НОКАУТИРААТ ! 3 ИНЗВОНРЕДНИ ВКУСЕВИ ! БЕЗ..

Во кошничка
Ultra Creatine Monohydrate 500g
590,00ден Без данок: 590,00ден

ULTRA CREATINE се состои од високо квалитетен креатин монохидрат во прав, има супер фина текстура и ..

Во кошничка
Creatine Monohydrate Powder 250g
490,00ден Без данок: 490,00ден

OLIMP CREATINE POWDER - хранлив производ што содржи високо микронизиран креатин во прашок !Креати..

Во кошничка
Creatine Monohydrate Powder 550g
890,00ден Без данок: 890,00ден

OLIMP CREATINE POWDER - хранлив производ што содржи високо микронизиран креатин во прашок !Креатинск..

Во кошничка
Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 30 caps
490,00ден Без данок: 490,00ден

Додаток во исхраната со одличен квалитет, содржи патентиран, оригинален, ублажен креатин монохидрат ..

Во кошничка
Creatine Monohydrate Xplode Powder 500g
750,00ден Без данок: 750,00ден

НАЈНАПРЕДНА ФОРМУЛА ВРЗ БАЗА НА КРЕАТИН МОНОХИДРАТ КОЈ НЕМА ПОТРЕБА ОД ТРАНСПОРТЕР И СО ДОСЕГА НЕВ..

Во кошничка
Rocky Athletes CREATINE 200g
390,00ден Без данок: 390,00ден

ОДЛИЧЕН КРЕАТИН МОНОХИДРАТ !   Чист креатин монохидрат во прав збогатен со магнезиум и ви..

Во кошничка
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)