Цена
Цена 0ден - 11000ден
Категории
Бренд
Ниво на отпорност
Величина
Боја

ФИТНЕС ОПРЕМА

Pro Fitness Speed Rope
490,00ден Без данок: 490,00ден

360° РОТАЦИЈА со висока брзина на вртењеЧЕЛИЧНА ЖИЦА од највисок квалитетВИСОКО КВАЛИТЕТЕН ПП матери..

Во кошничка
FITNESS ANKLE STRAP set
390,00ден Без данок: 390,00ден

Прилагодливи ленти за зглоб за вежби на кабелски машини. Комфортни се и лесно прилагодливи, големин..

Во кошничка
HARDCORE ONE TRAINING GLOVES
590,00ден Без данок: 590,00ден

HARDCORE ONE - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за тренинг со ст..

Во кошничка
PBC Inflatable Beach Air Sofa
2.460,00ден Без данок: 2.460,00ден

ФУНКЦИОНАЛНИ И УНИКАТНИЗа разлика од сите другите, воздушниот кревет има практична и привлечна форма..

Во кошничка
PHANTOM TRAINING MASK
6.190,00ден Без данок: 6.190,00ден

Процесот на дишење е клучен во секоја физичка активност, но се посветува малку внимание. Сето ова се..

Во кошничка
Rotating Push Up Grips Pro
690,00ден Без данок: 690,00ден

Сет од 2 ротирачки рачки за склековиРотирачкото дејство активира повеќе мускули и ја зголемува актив..

Во кошничка
Sport bottle NUTREND - 500 ml
190,00ден Без данок: 190,00ден

Уникатниот дизајн и облик обезбедуваат удобно држење. Со специјалниот гумен дел на шишето нема да из..

Во кошничка
Body Sculpture Resistance Loop Bands
200,00ден Без данок: 200,00ден

Гумена прстенеста лента наменета за истегнување и зајакнување на сите групи на мускули.   ..

Во кошничка
Power Resistance Fitness Exercise Latex Tubes
0,00ден Без данок: 0,00ден

Латекс гума. Долга е 1.2м, а вкупното издолжување достигнува до 2.4м, даваат единечен отпор на секој..

Во кошничка
HEAVY TRAINING ROPE 50mm - 12m
11.000,00ден Без данок: 11.000,00ден

Тренинг Јаже BATTLE ROPE станува сè попопуларен фитнес апарат за за зголемување на физичка форма и е..

Во кошничка
DYNAMIC RESISTANCE ROPE
3.400,00ден Без данок: 3.400,00ден

ОписТраката за тренинг со отпор ви овозможува преку специфичните движења во различни ситуации во ваш..

Во кошничка
Adjustable Dumbbells Stand
5.900,00ден Без данок: 5.900,00ден

Држач за Adjustable Dumbbells - ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕГОВИ!!! - Изработен од најквалитетен материјал- ..

Во кошничка
TRX MILITARY KIT FORCE T3
4.800,00ден Без данок: 4.800,00ден

Специално дизајниран за потребите на воените служби. Новиот 12 неделен прогресивен Тактичен Кондицио..

Во кошничка
PREMIUM RESISTANCE FITNESS LATEX TUBES WITH SLEEVES 11 pcs
2.500,00ден1.900,00ден Без данок: 1.900,00ден

Пакетот вклучува: 5 x Еластични и заштитени јажиња со 5 различни нивоа на отпорност со вкупна килаж..

Во кошничка
Massage Foam Roller
1.900,00ден990,00ден Без данок: 990,00ден

Одамна препознат од страна на физиотерапевтите и спортистите, а сега  достапен и за домашна упо..

Во кошничка
BOOTY BAND Hip Circle Bands Set of 3 pcs
1.800,00ден1.230,00ден Без данок: 1.230,00ден

Комплет од високо квалитетни ленти со отпор со кои подобро и поефикасно ќе го: Тонирајте го вашето ..

Во кошничка
MUSCLE ARM BLASTER
1.950,00ден1.530,00ден Без данок: 1.530,00ден

ВЕЖБАЈТЕ КАКО ШТО ИМА ВЕЖБАНО АРНОЛД Muscle Arm Blaster е напредна верзија и адаптација на класик..

Во кошничка
PREMIUM 150lbs RESISTANCE FITNESS LATEX TUBES 11 pcs
3.100,00ден2.460,00ден Без данок: 2.460,00ден

Пакетот вклучува: 5 x Еластични јажиња со 5 различни нивоа на отпорност со вкупна килажа на отпорно..

Во кошничка
POWER RESISTANCE BAND 13 mm 4.5-15 kg
890,00ден690,00ден Без данок: 690,00ден

Идеално за вежби за кросфит и power lifting тренинзи, како и други видови на тренинзи. Во нашата по..

Во кошничка
POWER RESISTANCE BAND 32 mm 16-39 kg
1.190,00ден890,00ден Без данок: 890,00ден

Идеално за вежби за кросфит и power lifting тренинзи, како и други видови на тренинзи. Во нашата по..

Во кошничка
Прикажани 1 до 24 од 45 (2 страни)