Цена
Цена 150ден - 2100ден
Категории
Бренд
Вкус

АМИНОКИСЕЛИНИ

 Амино киселините се основните градивни елементи на протеините. Квалитетот на протеините кои се наоѓаат во храната од растително и животинско потекло се проценуваат според амино киселинскиот состав. Амино киселините кои се синтетизираат во организмот се нарекуваат не-есенцијални, а амино киселините кои нашето тело неможе да ги синтетизира се наречени есенцијални амино киселини и затоа е неопходно да се внесат преку храната.

 

 

BCAA Xplode 280g
1.200,00ден950,00ден Без данок: 950,00ден

4 ... 3 ... 2 ... 1 ... 0 ... Xplode!НАЈГОЛЕМА НОКАУТИРАЧКА ДОЗА ОД БЦАА НА ПАЗАРОТ !6000 мг БЦАА ОД..

Во кошничка
Ultra Glutamine 500g
1.200,00ден890,00ден Без данок: 890,00ден

Со Ultra Glutamine му давате на вашето тело токму она што му е потребно за синтеза на протеини, особ..

Во кошничка
BCAA 20:1:1+ Xplode Powder 200g
890,00ден Без данок: 890,00ден

СЕКОГАШ БИДЕТЕ ЕДЕН ЧЕКОР ПРЕД СИТЕ !!!4 ... 3 ... 2 ... 1 ... 0 ... Xplode!СОВРШЕНA ФОРМУЛА, НОКАУТ..

Во кошничка
BCAA 20:1:1+ Xplode Powder 500g
1.900,00ден Без данок: 1.900,00ден

СЕКОГАШ БИДЕТЕ ЕДЕН ЧЕКОР ПРЕД СИТЕ !!!   4 ... 3 ... 2 ... 1 ... 0 ... Xplode! ..

Во кошничка
MUTANT BCAA 9.7
1.800,00ден1.090,00ден Без данок: 1.090,00ден

- 9.7гр потполно инстантизирани BCAA - 8 електролити да се спречи дехидрација на мускулите- Сод..

Во кошничка
Xtend BCAA 415g
1.700,00ден1.190,00ден Без данок: 1.190,00ден

7000 мг BCAA во сооднос 2:1:10% ЈАГЛЕХИДРАТИ, КАЛОРИИ, ШЕЌЕРИ3500 мг Л-Леуцин за синтеза на мускулни..

Во кошничка
BCAA Xplode 500g DRAGON BALL LIMITED EDITION
2.400,00ден1.790,00ден Без данок: 1.790,00ден

  4 ... 3 ... 2 ... 1 ... 0 ... Xplode! НАЈГОЛЕМА НОКАУТИРАЧКА ДОЗА ОД БЦАА НА ПАЗАРОТ ! ..

Во кошничка
GOLD CHICKEN-PRO™ AMINO 9000 Mega Tabs® 300tabs
2.100,00ден Без данок: 2.100,00ден

GOLD CHICKEN-PRO™ AMINO 9000 Mega Tabs® - СЛЕДНОТО НИВО НА АМИНО КИСЕЛИНО !Дали сте знаеле дека :- С..

Во кошничка
Amino Liquid 1000 ml
1.500,00ден1.150,00ден Без данок: 1.150,00ден

AMINO LIQUID ги има сите амино киселини потребни за пред, за време, а и за после тренингот !Ја под..

Во кошничка
Amino EAAnabol XPLODE 520g
1.890,00ден Без данок: 1.890,00ден

  EAAnabol XPLODE E СИНЕРГИЈА ОД ЕФЕКТОТ ОД EAA, ДОПОЛНИТЕЛНИ БЦАА, Л-ГЛУТАМИН И Л-АЛАНИ..

Во кошничка
Amino Tyrosine 130 caps
1.230,00ден860,00ден Без данок: 860,00ден

Amino Tyrosine IronMaxx® е идеален додаток за пред тренинг и често се користи во фазата на исхрана и..

Во кошничка
BCAA Xplode 500g
2.200,00ден1.790,00ден Без данок: 1.790,00ден

4 ... 3 ... 2 ... 1 ... 0 ... Xplode! НАЈГОЛЕМА НОКАУТИРАЧКА ДОЗА ОД БЦАА НА ПАЗАРОТ ! 6000 мг..

Во кошничка
ARGI POWER 1500 MEGA CAPS 120caps
1.190,00ден Без данок: 1.190,00ден

ПРИРОДЕН ЗГОЛЕМУВАЧ НА NITRIC OXIDE !OLIMP MEGA CAPS® / MEGA CAPSULES® - ПРВИ, ОРИГИНАЛНИ, ЕДИНСТВ..

Во кошничка
Glutamine XPLODE 500g
1.790,00ден Без данок: 1.790,00ден

Крајно време е да дознаете како делува GLUTAMINE XPLODE со иновативниот VIT-A-MIN SuperCharge во 3 п..

Во кошничка
TAURINE Mega Caps 1500 120caps
590,00ден Без данок: 590,00ден

MEGA CAPS® технологија - рекордна доза од 1500 мг чист таурин во само една капсула !!!   ..

Во кошничка
BCAA MEGA CAPS 1100 30caps
200,00ден Без данок: 200,00ден

МОЌНА ДОЗА ОД РАЗГРАНЕТИОТ СИНЏИР НА АМИНО КИСЕЛИНИ ! BCAA MEGA CAPS® / MEGA CAPSULES® - 1100 ..

Во кошничка
L-Glutamine MEGA CAPS 30caps
200,00ден Без данок: 200,00ден

НАЈГОЛЕМ ГЛУТАМИН НА ПАЗАРОТ! ДО 1400 мг ФАРМАЦЕВТСКИ, МИКРОНИЗИРАН Л-ГУЛТАМИН ВО 1 КАПСУЛA!&nb..

Во кошничка
Anabolic Amino 5500 30caps
150,00ден Без данок: 150,00ден

ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® е додаток во исхрана за посебна нутритивна употреба зб..

Во кошничка
Beta-Alanine Carno Rush MEGA TABS 80tabs
590,00ден Без данок: 590,00ден

ПОЧУСТВУВАЈТЕ ЈА ВОЗБУДАТА ОД ВИСТИНСКИ ТРЕНИНГ ! Beta-alanine Carno Rush Mega Tabs® е додаток ..

Во кошничка
AAKG Extreme Mega Caps 30caps
290,00ден Без данок: 290,00ден

  AAKG EXTREME MEGA CAPS - АМИНО КИСЕЛИНА ЗА МАЖИ ! ПРИРОДЕН ЗГОЛЕМУВАЧ НА NITRI..

Во кошничка
AAKG 7500 Extreme Shot 25ml
150,00ден Без данок: 150,00ден

Л-Аргинин е основен супстрат во биосинтезата на азотниот оксид (NO), што покажува широк спектар на д..

Во кошничка
Прикажани 1 до 24 од 26 (2 страни)