Iron Maxx

FITNESS PIZZA 500g
490,00ден370,00ден Без данок: 370,00ден

ВИСОКО ПРОТЕИНСКА СМЕСА НА ТЕСТО ЗА ПИЦА Лесна подготовка на смесата, се додава само вода Три па..

Во кошничка
GREEN TEA 130caps
1.100,00ден730,00ден Без данок: 730,00ден

Зелен чај - силен екстракт од 750 мг во една капсула(одговара на количината на активни состојки од 8..

Во кошничка
100% Whey Protein 900g
1.600,00ден1.170,00ден Без данок: 1.170,00ден

  100% Whey Protein од IRONMAXX, со зголемена протеинска содржина (до 80% на 100 грама прашо..

Во кошничка
CLA 130 caps
1.230,00ден800,00ден Без данок: 800,00ден

САКАТЕ ДА ОСЛАБНЕТЕ БЕЗ ЈО-ЈО ЕФЕКТ? НАШИОТ СЛИМ ПРОИЗВОД "CLA" Е ВИСТИНСКИОТ ПРОИЗВОД ЗА ВАС ! ..

Во кошничка
100% EAA's ZERO 500g
1.790,00ден1.230,00ден Без данок: 1.230,00ден

АМИНО КИСЕЛИНИ НА СОСЕМА ДРУГО НИВО 100% EAA's ZERO ви ги нуди сите осум есенцијални аминокиселин..

Во кошничка
Amino Tyrosine 130 caps
1.230,00ден860,00ден Без данок: 860,00ден

Amino Tyrosine IronMaxx® е идеален додаток за пред тренинг и често се користи во фазата на исхрана и..

Во кошничка
ZENITH Protein Bar 100g
190,00ден Без данок: 190,00ден

ПРОТЕИНСКИ БАР ДУРИ СО 50% протеини – ОСЕТЕТЕ ЈА РАЗЛИКАТА !!! IronMaxx Зенит протеинските барсов..

Во кошничка
ZENITH Protein Bar 45g
99,00ден Без данок: 99,00ден

ПРОТЕИНСКИ БАР ДУРИ СО 50% протеини – ОСЕТЕТЕ ЈА РАЗЛИКАТА !!! IronMaxx Зенит протеинските барсов..

Во кошничка
XXL-MEASURING SPOON 30cm
90,00ден Без данок: 90,00ден

Предности на Лажица XXL мерење:- Одлична алатка за малку пари - Идеална за прашкасти производи и..

Во кошничка
Прикажани 1 до 22 од 22 (1 страни)