PBC HARDCORE TOWEL

  • 290,00ден

HARDCORE Пешкири -  УНИКАТНИ, ОРИГИНАЛНИ И СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ПБЦ ХАРДКОР ТРЕНИНГ ПЕШКИРИ СО МОТИВИРАЧКИ НАТПИСИ ! ! !OДБЕРЕТЕ ПЕШКИР СО МОТИВИРАЧКО ЛОГО СПОРЕД ВАШАТА СПОРТСКА ЦЕЛ :- BORN IN THE GYM- HARDCORE RULES- NEVER GIVE UP- THINK BIG- NO PAIN NO

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 290,00ден

Достапност: На залиха

Производител: HARDCORE RULES

Код на продуктот: ХКР052

Ознаки:  hardcoreпешкирипротеин pbctowelФИТНЕСОБЛЕКА


 

УНИКАТНИ, ОРИГИНАЛНИ И СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ПБЦ ХАРДКОР ТРЕНИНГ ПЕШКИРИ СО МОТИВИРАЧКИ НАТПИСИ ! ! !
OДБЕРЕТЕ ПЕШКИР СО МОТИВИРАЧКО ЛОГО СПОРЕД ВАШАТА СПОРТСКА ЦЕЛ :
- BORN IN THE GYM
- HARDCORE RULES
- NEVER GIVE UP
- THINK BIG
- NO PAIN NO GAIN
ИЗРАБОТЕНИ ОД 100% ПАМУК СО НАЈВИОК КВАЛИТЕТ/ 500 гр.
- ДИМЕНЗИЈА 1000х500мм
- Достапен само во сина боја
ЦЕНА: Само 290денари за сите наши лојални и веб клиенти
БИДЕТЕ РАЗЛИЧНИ!!!
БИДЕТЕ УНИКАТНИ!!!
БИДЕТЕ И ВИЕ ДЕЛ ОД МАКЕДОНСКИОТ ХАРДКОРЕ ТИМ!!!

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!