Adjustable Dumbbells Stand

  • 5.900,00ден

Adjustable Dumbbells Stand - Држач за Adjustable Dumbbells - ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕГОВИ!!! - Изработен од најквалитетен материјал- Висина прилагодена за подигнување на теговите без да се оптерети кичмениот столб- Идеални за употреба како во домашни усло

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 5.900,00ден

Достапност: На залиха

Производител: HARDCORE RULES

Код на продуктот: ХКР042/2

Ознаки:  adjustabledumbbellsstand ФИТНЕСОПРЕМА


Држач за Adjustable Dumbbells - ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕГОВИ!!! 

- Изработен од најквалитетен материјал
- Висина прилагодена за подигнување на теговите без да се оптерети кичмениот столб
- Идеални за употреба како во домашни услови така и во професионални фитнес студиа

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!