SILICONE BARBEL HANDLE GRIP 10cm

  • 1.200,00ден890,00ден

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 890,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ЦХ08

Ознаки:  siliconebarbelhandlegrip10cmФИТНЕСОПРЕМА


Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!