Crossfit Jump Rope

  • 890,00ден590,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 590,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ЦХ01

Ознаки:  crossfitjumpropeОПРЕМА


Crossfit јаже за скокање со прилагодлива челична жица до 2.8 метри (3 метри вклучувајќи ја и рачката) со не лизгачка рачка.

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!