HARDCORE ONE TRAINING GLOVES

  • 590,00ден

HARDCORE ONE TRAINING GLOVESHARDCORE ONE TRAINING GLOVES - HARDCORE ONE - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за тренинг со стегачи за големи тежини.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 590,00ден

Достапност: На залиха

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION

Код на продуктот: 3017

Ознаки:  HARDCORE ONE TRAINING GLOVES hardcoreonetrainingglovesПОГЛЕДНИСЕВОКАТЕГОРИЈА


HARDCORE ONE - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®
Професионални ракавици за тренинг со стегачи за големи тежини.

Она што ги издвојува, и зошто ги има:
1. Изработени од највисок квалитет на природна кожа
2. Уникатен дизајн 
3. Ватирани, засилена кожа на дланката и палецот за дополнителна погодност
4. Флексибилна мрежа меѓу прстите за да се обезбеди посакуваниот растегливост
5. Двоен крој околу флексибилните области
6. Полнето со пена на дланките.
7. Прстите се изложени со што се обезбедува сигурен и безбеден зафат
8. Силно зацврстувачки, прилагодливи и со затегачи, уште подобро се вклопуваат поради специјалните "анатомски" рабовите
9. Флексибилна ткаенина на надворешната страна која овозможува вентилација

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!