BOOTY BAND Hip Circle Bands Set of 3 pcs

  • 1.800,00ден1.230,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.230,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ЦХ04

Ознаки:  bootybandhipcirclebandssetОПРЕМА pcs


Комплет од високо квалитетни ленти со отпор со кои подобро и поефикасно ќе го:
Тонирајте го вашето тело
Зацврстите и оформете вашиот задник и нозете
Зголемете ја мускулната флексибилност и сила
Комплетот вклучува 3 ленти, сите се широки 8см, а во должина се:

С - 33 см со отпорност повеќе од 90кг
М - 38 см со отпорност од 45 до 90кг
Л - 43 см со отпорност помалку од 45кг

Изработена е од високо квалитетна ткаенина која е со високо ниво на отпорност, што не мора да се грижите за кинење
Не се лизгаат или навиваат за време на вежбањето, гумените конци се вткаени во самиот материјал, поради тоа гумата не доаѓа во контакт со кожата, затоа се многу пријатни за употреба.
Лесни се за употреба, погодни за секого, од почетници до најискусни вежбачи 
Помагаат во насочување на отпорноста и зајакнување на телото
Ја подобруваат подвижноста, флексибилноста и силата.
Идеални се за терапевтско истегнување на колковите, колената, мускулите и зглобовите за да се спречи случајна повреда.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!