Pro Fitness Speed Rope

  • 490,00ден

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 490,00ден

Достапност: На залиха

Производител: HARDCORE RULES

Код на продуктот: ХКР020

Ознаки:  profitnessspeedropeФИТНЕСОПРЕМА


360° РОТАЦИЈА со висока брзина на вртење
ЧЕЛИЧНА ЖИЦА од највисок квалитет
ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН ПП материјал кој спречува лизгање на рачките
ЦВРСТА ПВЦ ОБЛОГА на јажето за да се спречи абење и кинење
ШТРАФ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ на должина на јажето до 3м
Тежина 120гр

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!