Цена
Цена 490ден - 890ден
Бренд
Величина

РАКАВИЦИ ЗА ФИТНЕС И КАИШИ

HARDCORE ONE TRAINING GLOVES
590,00ден Без данок: 590,00ден

HARDCORE ONE - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за тренинг со ст..

Во кошничка
Hardcore ONE
490,00ден Без данок: 490,00ден

Мек и засилен кожен дел кај дланката + палец за удобностРастеглива ткаенина помеѓу прстите за поголе..

Во кошничка
Fitness One Glove
700,00ден Без данок: 700,00ден

Флексибилен материјал на надворешниот дел од ракавиците овозможува добра проветрување и гарантира ид..

Во кошничка
Hardcore Raptor Glove
790,00ден Без данок: 790,00ден

Специјалните влакна овозможуваат подобрена еластичност помеѓу прстите. Просторот за рацете е обложен..

Во кошничка
Fitness Star
700,00ден Без данок: 700,00ден

Ракавиците имаат перфорирана кожа што овозможува подобро проветрување како и мека внатрешна страна  ..

Во кошничка
Profi Belt 6 Bodybuilding Belt
890,00ден Без данок: 890,00ден

PROFI  belt е КВАЛИТЕТЕН појас кој се користи во дигање тегови. * Одличен за сите супер тешки ..

Во кошничка
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)