HEAVY TRAINING ROPE 50mm - 12m

  • 11.000,00ден

Тренинг Јаже BATTLE ROPE 50мм-12м - ОписТренинг Јаже BATTLE ROPE станува сè попопуларен фитнес апарат за за зголемување на физичка форма и експлозивност.HEAVY TRAINING ROPE 50mm - 12m - Тренинг Јаже BATTLE ROPE станува сè попопуларен фитнес апарат за за з

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 11.000,00ден

Достапност: На залиха

Производител: HARDCORE RULES

Код на продуктот: ХКР034/2

Ознаки:  heavytrainingrope50mm12m ФИТНЕСОПРЕМА


Тренинг Јаже BATTLE ROPE станува сè попопуларен фитнес апарат за за зголемување на физичка форма и експлозивност. Најмногу се користи во CrossFit, боречки вештини и во сите други спортови каде цврстината и издржливоста осигуруваат доминација и подобар резултат

- Неопходен е  во тренинзи за зајакнување на горниот дел од телото  и издржливост, во вежбите работи целото тело од дланките, рацете, рамената, стомачниот столб, грбот и нозете

- Особено ефикасни вежби, бидејќи тие ги поттикнуваат мускулите во поинаква работа од вообичаениот тренинг на справи

- Тренинг Јажето е исклучително ефикасен реквизит за кардио тренинг

- Кондициска припрема на професионалните спортисти и зголемување на експлозивност

- Одличен за медицинска рехабилитација

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!