Цена
Цена 99ден - 890ден
Категории
Бренд
Вкус

БЕЗ ШЕЌЕРИ

Schwan Crni krem Stevia 210g
199,00ден Без данок: 199,00ден

Kрем за мачкање, производ без додаден шеќер, со додадени растителни влакна, * природни засладувачи с..

Во кошничка
Schwan Bel krem Stevia 210g
199,00ден Без данок: 199,00ден

Најновиот додаток на нашето мало семејство на производи без додаден шеќер. Засладен со моќниот млече..

Во кошничка
Schwan Pistachio Krem Stevia 210g
390,00ден Без данок: 390,00ден

Најновиот додаток на нашето мало семејство на производи без додаден шеќер. Засладен со  Стевиа&..

Во кошничка
GONUTS Darklicious 350g
450,00ден Без данок: 450,00ден

GONUTS Darklicious е крем со пријатно кадифеен вкус на темно чоколадо со 21,9% протеин од сурутка, б..

Во кошничка
GONUTS 350g
450,00ден Без данок: 450,00ден

GONUTS крем! Е крем со какао и лешник со 25% протеин од сурутка, без палмово масло и без додаден шеќ..

Во кошничка
Strawberry Jam 200g
160,00ден Без данок: 160,00ден

Најновиот додаток на нашето мало семејство на производи без додаден шеќер...

Во кошничка
CHOCOHOLIC DARK with Stevia 100g
99,00ден Без данок: 99,00ден

Производ сличен на чоколадо. Нема додаден шеќер со * додадени растителни влакна, * природни засладув..

Во кошничка
CHOCOHOLIC WHITE with Stevia 100g
99,00ден Без данок: 99,00ден

Производ сличен на чоколадо. Нема додаден шеќер со * додадени растителни влакна, * природни засладув..

Во кошничка
KREM BUENO DARK 180g
290,00ден Без данок: 290,00ден

Со својот уникатен вкус, тркалезна форма, висококвалитетно чоколадо, кремасто полнење и лешници потс..

Во кошничка
KREM BUENO WHITE 130g
290,00ден Без данок: 290,00ден

Со својот уникатен вкус, тркалезна форма, висококвалитетно чоколадо, кремасто полнење и лешници потс..

Во кошничка
KREM BUENO Dark 600g
890,00ден Без данок: 890,00ден

Со својот уникатен вкус, тркалезна форма, висококвалитетно чоколадо, кремасто полнење и лешници пот..

Во кошничка
PEANUT BUTTER 350g
300,00ден Без данок: 300,00ден

Потполно природен, со висок квалитет путер од кикирики, кој содржи само природни состојки. - Се..

Во кошничка
PEANUT BUTTER 700g
450,00ден Без данок: 450,00ден

Потполно природен, со висок квалитет путер од кикирики, кој содржи само природни состојки. - Се..

Во кошничка
Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)