FORTEST 120caps

  • 2.400,00ден1.600,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.600,00ден

Достапност: На залиха

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION

Код на продуктот: 3183

Ознаки:  fortest120capsЗГОЛЕМУВАЊЕНАТЕСТОСТЕРОН ЗГОЛЕМУВАЧИ НАМЕНА


FORTEST - ЛИБИДО БУСТЕР од Olimp Sport Nutrition
ЕДИНСТВЕН ВАКОВ ПРОИЗВОД НА НАШИОТ ПАЗАР

Либидобустер наменет за мажи над 35 години

Во последно време не сте баш во најдобра форма? Вашето либидо не е високо како порано? Желбата за секс ви е намалена?
Време е да го смените тоа и да се вратите во живот!

Додатокот во исхрана е со нова формула која е нова, повеќекомпонентна, безбедна за употреба, без состојки кои вообичаено се сметаат за допинг! Fortest не само што е правилно избран, квалитетен и тестиран за чистота на состојките, тој е клуч за вашата мажественост! Тоа се должи на состојките кои позитивно влијаат на машкото либидо, сексуалната функција и одржување и зголемување на нормалното ниво на тестостерон во крвта!

Новиот состав е дизајниран од научниците од Центарот за истражување и развој во лабораториите на фармацевтската компанија Олимп Лаборатории и е содржан од природни растителни екстракти (вклучувајќи корен од Мака, семе од тилчец, шафран, кинеска магнолија-лоза), збогатени со цинк во форма на високо апсорбирачки хелатски албион и со витамин Б6. Она што го разликува либидобустерот на Олимп од другите додатоци од овој тип, е присуството на нови состојки: Шилаџит, сув замрзнат матичен млеч и горе споменатиот екстракт од шафран, кои го стимулираат либидото и го поддржуваат постигнувањето и одржувањето на ерекцијата!

  • Иновативен состав на високо квалитетни состојки
  • Го подобрува либидото и сексуалните функции
  • Помага во одржување на високо ниво на тестостерон во крвта
  • Помага во намалување заморот, исцрпеноста
  • Ја регулира хормоналната активност
  • Наменет за мажи над 35 години
  • DOPING FREE - не содржи забранети состојки

Грижете се за вашето либидо и соодветното ниво на тестостерон во крвта!

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!