FORTEST 15 caps

  • 300,00ден220,00ден

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 220,00ден

Достапност: На залиха

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION

Код на продуктот: 3183/1

Ознаки:  fortestcapsЗГОЛЕМУВАЊЕНАТЕСТОСТЕРОН ЗГОЛЕМУВАЧИ


FORTEST - ЛИБИДО БУСТЕР од Olimp Sport Nutrition
ЕДИНСТВЕН ВАКОВ ПРОИЗВОД НА НАШИОТ ПАЗАР

Либидобустер наменет за мажи над 35 години

Во последно време не сте баш во најдобра форма? Вашето либидо не е високо како порано? Желбата за секс ви е намалена?
Време е да го смените тоа и да се вратите во живот!

Додатокот во исхрана е со нова формула која е нова, повеќекомпонентна, безбедна за употреба, без состојки кои вообичаено се сметаат за допинг! Fortest не само што е правилно избран, квалитетен и тестиран за чистота на состојките, тој е клуч за вашата мажественост! Тоа се должи на состојките кои позитивно влијаат на машкото либидо, сексуалната функција и одржување и зголемување на нормалното ниво на тестостерон во крвта!

Новиот состав е дизајниран од научниците од Центарот за истражување и развој во лабораториите на фармацевтската компанија Олимп Лаборатории и е содржан од природни растителни екстракти (вклучувајќи корен од Мака, семе од тилчец, шафран, кинеска магнолија-лоза), збогатени со цинк во форма на високо апсорбирачки хелатски албион и со витамин Б6. Она што го разликува либидобустерот на Олимп од другите додатоци од овој тип, е присуството на нови состојки: Шилаџит, сув замрзнат матичен млеч и горе споменатиот екстракт од шафран, кои го стимулираат либидото и го поддржуваат постигнувањето и одржувањето на ерекцијата!

  • Иновативен состав на високо квалитетни состојки
  • Го подобрува либидото и сексуалните функции
  • Помага во одржување на високо ниво на тестостерон во крвта
  • Помага во намалување заморот, исцрпеноста
  • Ја регулира хормоналната активност
  • Наменет за мажи над 35 години
  • DOPING FREE - не содржи забранети состојки

Грижете се за вашето либидо и соодветното ниво на тестостерон во крвта!

 

Земете 2 капсули 2 пати на ден после јадење (наутро и навечер), со поголема количина вода. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците на храна не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана. Се препорачува разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот.

Предупредување: производот не треба да го користат деца, бремени жени и доилки или во случај на преосетливост на некоја од состојките. Во случај на болести (особено рак, миома на матката, срцеви заболувања, хипотензија, дијабетес) и употреба на какви било други лекови, особено антидепресиви, антидијабетици, лекови за хипертензија, срцеви лекови и антикоагуланси, треба да се консултирате со употребата на производот. лекар. Не пијте алкохол за време на употребата. Чувајте го подалеку од дофат на деца.

Екстракт од корен од мака (Lepidium meyenii Walp.), Екстракт од семе од тилчец (Trigonella foenum-graecum L.), Шилаџит (Asphaltum punjabianum), средство за зголемување - целулоза; Екстракт од овошје Schisandra chinensis (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), Сув замрзнат матичен млеч (Apis mellifica), Бисглицинат од цинк, агенс против стврднување - магнезиумови соли од масни киселини; екстракт од цвет од шафран (Crocus sativusL.), пиридоксин хидрохлорид - витамин Б6, средство против згуснување - силициум диоксид; капсула желатин. боја: Е 172).

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!