100% HYDRO WHEY 2270g

  • 4.590,00ден2.790,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.790,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Superior 14

Код на продуктот: СУ020

Ознаки:  100hydrowhey2270gПРОТЕИНИ onlineoffersonly


ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За повеќе инфо за производот кликлете на линкот под овој текс
HYDRO WHEY ZERO

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
Испорака до Карго Експрес База.

ПОНУДАТА НЕ Е НА АКЦИЈА

ВКУСОВИ СЕ ОДБИРААТ ПРИ САМАТА НАРАЧКА

За повеќе инфо одете на следниов линк:
100% HYDRO WHEY

 

хидро матрица [изолат протеин од сурутка, хидролизиран протеин изолат од сурутка, ултра филтриран со вкрстен проток протеин концентрат од сурутка, БЦАА (Л-леуцин, Л-валин и Л-изолеуцин како слободна аминокиселинска форма)], Обезмастено какао во прав (9%) - само за чоколадни вкусеви, Л-аргинин (слободна форма на аминокиселина), Л-глутамин (како слободна аминокиселинска форма), емулгатори (соја лецитин, натриум карбокси метилцелулоза), ароми, засладувачи (сукралоза, ацесулфам-К), кристал од ванила, ензим лактаза (од Apergillus sp. 650000 UG).

Информации за алергените: Произведено во објект кој користи глутен, јајца и јаткасти плодови.

 

Земете една порција (34 gr – една рамна мерица) со до 300 мл вода. Земете две порции дневно. Земете една порција после тренингот и една дополнителна порција наутро после будење или помеѓу оброците.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!